Kurumsal

Kontrat halılar ve duvar kağıtları konusunda Amerika’nın, Avrupa’nın ve Ülkemizin lider firmaları ile çalışan AR Dış Ticaret 1990 yılında kurulmuştur.

Firmamız; Dünyanın en büyük halı üreticisi Shaw Industries (ABD), Dünyanın en büyük duvar kağıdı üreticileri Genon (ABD), Bolta (ABD), Essex (ABD), Tower (ABD), Len-Tex (ABD), Versa (ABD); Avrupa’nın en büyük üreticisi Muraspec (İngiltere) şirketlerinin Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

Ülkemizde de Samur Halıları ile işbirliği yapmak suretiyle Samur & AR yoğun trafik kontrat halılarının üretilmesinin öncüsü olmuştur. Bu çerçevede özellikle Chromojet baskılı halı üretimlerinde, projeye uygun kalite, boyut ve tasarımlar için üretim standartları firmamızca belirlenmekte, böylece rutin üretimlerden çok farklı ve üst seviyede bir kaliteye erişilmektedir.

Axminster teknolojisinde ise Ottoman Halı ile işbirliği yapılmakta olup tüm tasarımlar şirketimizin tasarım birimi tarafından üretim makinelerine göre değerlendirilerek renklendirilmekte ve kalitelendirilmektedir.

Uygulama sahalarımız içerisinde; oteller, iş merkezleri, bankalar, hastaneler, medya binaları,  üniversiteler, havaalanları, eğlence merkezleri, executive ofisler ve yerleşim birimleri gibi geniş bir hizmet alanı bulunmaktadır.

AR Dış Ticaret
; kontrat halılar, karo halılar, axminster halılar ve duvar kaplamalarını bir arada sunduğu geniş ve modern merkezi ile bu alanda kalitesini, ayrıcalığını ve yüksek hizmet anlayışını en belirgin şekilde ortaya koymakta ve tüm bu ürünlerin uygulamaları AR Dış tarafından yapılmaktadır.

Firmamız; kendi bünyesinde barındırdığı iç mimar ve halı tasarım elemanları ile zengin ve isteğe bağlı desenler üretmekte, böylece arzunuz doğrultusunda size özel çözümler ortaya koymakta olan sektörün tek firmasıdır.

Ürünlerimizin çeşitliliği, desenlerimizin farklılığı, hizmetimizin titizliği ve alanında tecrübeli ekibimiz ile size hem serbest düşünce imkanı sağlıyoruz hem de projenize ayrıcalık kazandırıyoruz.


Adres
AR Dış Ticaret Ltd. Şti.
Adres
: 19 Mayıs Cad. No:37 UBM Plaza  Şişli / İstanbul - 34360
Telefon
: +90 (212) 212 46 86
E-posta : info@ardisticaret.com

 

 
Bülten
Bültenimize kayıt olmak için lütfen
mail adresinizi giriniz.


 
 
 
Link
 
AR Dış Ticaret © 2011 Her Hakkı Saklıdır. Ana Sayfa | Kurumsal | Ürünler | Referanslar | Markalar | İletişim Zolaks Bilişim