IdeaPaint

Sıradan beyaz bir tahtadan oluşan bir alanda mahsur kaldığınızda fikirleriniz de küçük olmaya mahkumdur.

Ideapaint, boyayabileceğiniz hemen hemen her şeyi kuru silinen ve yüksek performanslı yazı yazmaya uygun yüzeylere dönüştürerek ortak çalışmanız, etkileşim içinde olmanız ve yaratıcılığınızı sonuna kadar keşfetmeniz için gereken alanı size sunar.
 
Ideapaint, çabuk ve kullanımı kolay bir üründür. Düz ve yüksek performanslı yazı yazmaya uygun bir yüzey elde etmek için ihtiyacınız olan tek şey ruloyla uygulanan tek kat bir boya. Ideapaint, yazılarınız uzun süre yüzeyde kalsa bile lekelenmeye karşı dayanıklıdır ve kuru duvardan alçıya, ahşaptan laminata kadar birçok yüzeye uygulanabilir.

    Nerede kullanırsanız kullanın, büyük fikirler peşinden gelir…  

Ortak çalışmaya uygun 360° ortamlar Sınırlar olmadan kullanım imkanı Uzun süre üstün performans 

 Ideapaint sınırsız uygulama imkânına sahip olup, ticari büro ve lokantalardan sınıf ve konutlara kadar seçtiğiniz herhangi bir yerde sonsuz desende kişiye özel tasarımlara olanak verir.

İşte

Ideapaint her türlü iş ortamı için mükemmel bir çözümdür. Bir ofis duvarını veya konferans odasının tamamını boyayın. Beyin fırtınaları yapmak ve bir sonraki büyük fikrinizi sunmak için eşsiz bir alan yaratın. Ideapaint aynı zamanda kiralanan binalar için de idealdir. Duvara sabitlenmesi gereken beyaz tahtanın aksine Ideapaint duvar delme veya duvara sabitleme gibi işlemler gerektirmez; böylece de bina kira kontratının sonunda bakımsızlık yükümlülüğü kapsamında herhangi bir yenileme veya yeniden dekore etme ihtiyacının ortaya çıkması ihtimali yoktur. 

Okulda

Her branştan öğretmen, her yaştan öğrenciyi eğitmek, motive etmek ve onlara ilham vermek için Ideapaint’i kullanabilir. Eski beyaz tahtaları ve kara tahtaları yenileyerek tasarruf edin ve çevreyi koruyun. Ya da her türlü alanı 360° öğrenme ortamına dönüştürmek için bir odanın tamamına tek kat boya uygulayın.
Kullanım alanları      

Eski beyaz tahtalar

Masalar ve Duvarlar
Koridorlar Seminer Odaları
Eski kara tahtalar Soyunma Odaları
Amfiler Kafeteryalar

Ideapaint, 30,000’in üzerinde dünya çapında başarılı kurulum ile piyasadaki en esnek ve hesaplı kuru silinen yüzeylerden biridir. Ideapaint basit, tek kat kurulum imkânına, kanıtlanmış düşük maliyete ve çevreye duyarlı niteliklere sahip, yüksek performanslı kuru silinen yüzeyler için başarısı ispatlanmış bir seçenektir.

Ekonomik
 • Ideapaint, beyaz tahtalardan daha düşük masraflı olup, diğer kuru silinen duvar kaplamalarına rakip nitelikte fiyatlara sahiptir.
 • Ideapaint eşdeğer bir beyaz tahtadan çok daha hafif yapısıyla nakliye masrafından tasarruf sağlar.
 • Ideapaint bir boyadır, yani uygulanması kolaydır… Duvara sürmeniz yeterli!
 • Sökülmesi masraflı değil. Sadece kazımanız, astar sürmeniz ve boyamanız yeterli.
Yüksek Performanslı
 • Gölge Bırakmaz.
 • Katman Bırakmaz.
 • Çatlama veya sararma yapmaz.
 • Birkaç ay sonra bile yazılar kolayca çıkar.
Atık Üretmez
 • Ideapaint kullanım ömrü bittiğinde arazi doldurma atığı üretmez.
 • 4.65 m2lik Ideapaint 1.5 kg ağırlığında küçük bir kutuyla gelir. Bu da daha az paketleme ve nakliye için daha az kaynak ihtiyacı anlamına gelir.
 • Geri dönüştürün! Ideapaint eski ve dökük beyaz tahtaları ve kara tahtaları yeniden kaplamak için kullanılabilir.
Teknik
  Ideapaint uygulanmadan hemen önce karıştırılan iki kısımlı bir kaplamadır. Standart boya rulosuyla uygulanan herhangi bir boyadan farksız olup herhangi bir profesyonel dekoratör tarafından uygulanabilir. Yalnızca tek kat boya gerektirir ve her set tavsiye edilen rulo ucuyla birlikte gelir. Uygulandıktan sonra kuruması için Ideapaint’e yedi gün süre verin.
Teknik
  Ideapaint beş renkte mevcuttur: Beyaz, Kirli Beyaz, Açık Bej, Açık Gri ve Kum Beyazı. Her standart kit 4.65m2 alanı kaplar.

 

Adres
AR Dış Ticaret Ltd. Şti.
Adres
: 19 Mayıs Cad. No:37 UBM Plaza  Şişli / İstanbul - 34360
Telefon
: +90 (212) 212 46 86
E-posta : info@ardisticaret.com

 

 
Bülten
Bültenimize kayıt olmak için lütfen
mail adresinizi giriniz.


 
 
 
Link
 
AR Dış Ticaret © 2011 Her Hakkı Saklıdır. Ana Sayfa | Kurumsal | Ürünler | Referanslar | Markalar | İletişim Zolaks Bilişim